Friend Links

• Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Marko i Ana Eberhardt osvojili medalje

Na nedavnom tradicionalnom judo turniru “Turopoljska frka”, koji je održan u Velikoj Gorici, sudjelovalo je više od 400 natjecatelja iz 36 klubova iz Hrvatske u uzrastima dječaka i djevojčica. Među sudionicama su bili i predstavnici đakovačkog Judo kluba Samuraj Ana i Marko Eberhardt.
    Marko je nastupio u uzrastu dječaka do 14 godina i u svojoj kategoriji do 30 kg osvojio je zlato te je nastupio i u težoj kategoriji do 34 kg i osvojio broncu.
    Ana je nastupila u uzrastu djevojčica do 10 godina i zauzela je 3. mjesto te u starijem uzrastu djevojčica do 12 godina i u toj je kategoriji također osvojila 3. mjesto.
    Natjecatelje je vodio trener Danijel Topić.