Friend Links

 • Cheap NFL Jerseys
 • China Wholesale Jerseys Online
 • Strukovnjaci na konferenciji u Italiji

  Delegacija Srednje strukovne škole Antuna Horvata, kao predstavnik Hrvatske, odnosno hrvatskih udruženih UNESCO škola, sudjelovala je od 25. do 28. studenog 2017. godine na Model United Nations konferenciji (CFMUNESCO 2017.) u Cividaleu u Italiji.

  Učenici 3.TM razreda Ivan Mihić i Mario Blažević, u pratnji nastavnika-mentora Filipa Bekavca, sudjelovali su u radu Odbora Crvenog Križa (Red Cross and Red Crescent Movement, RCRC) i Povijesnog odbora (Historical Committee, HC), pokazavši u četiri dana rada zavidnu radnu etiku i znanje engleskog jezika. Među ukupno tristotinjak delegata iz sedam zemalja, naši učenici su bili jedini predstavnici Republike Hrvatske i sjajno su predstavili naš grad, regiju i domovinu.

  Komentirajte

  Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

  Blog