Friend Links

  • Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Đakovčani najuspješniji s 35 bodova

    4. KOLO ŽUPANIJSKE KARATE LIGE

     U sportskoj dvorani Gradski vrt u subotu je održano 4. kolo Županijske karate lige. Na natjecanju su nastupili članovi iz 10 karate klubova: Nexe (Našice), Đakovo, Beli Manastir, Shotokan (Darda), HVIDR-a, Hrvatski sokol, Esseker, Kuna, Višnjevac i Osijek Žito.

    Najuspješniji bili su članovi karate kluba Đakovo, osvojivši 35 bodova u katama i borbama, a potom članovi karate kluba Nexe s 29 osvojenih bodova.

    Đakovčani su osvojili slijedeće medalje:

    BORBE POJEDINAČNO

    Prva mjesta: Anela Gajić (37 kg), Mirjana Majlinger ((42 kg), Benjamin Krivošić (60 kg), Alen Gajić (57 kg), Mislav Hager (82 kg), Antonio Zuzjak (67 kg), Karlo Raguž (75 kg)

    Druga mjesta: Matea Zgrebec (54 kg), David Krivošić (72 kg), Lucija Tokić (41 kg), Karlo Raguž (75 kg)

    Treća mjesta: Andrija Birtić (39 kg), Valentin Mijatović (30 kg), Danijel Tokić (31 kg).

    Kata tim u sastavu: Dominik Cindrić, Luka Drenjančević i Nikola Birtić osvojio je treće mjstao, a i ženski kata tim u sastavu: Veronika Macokatić, Rebeka Mijatović i Petra Mišković osvoijio je također treeć mjesto. Treneri đakovačkih karataša su: Ivan Stoić Čarli i Vedran Mandarić.

     

    Mjesto

    Klub

    Ukupan broj bodova

    1. Đakovo

    35

    2. Nexe

    29

    3. Kuna

    27

    4. Esseker

    24

    5. Osijek Žito

    20

    6. Hrvatski sokol

    13

    7. Beli Manastir

    13

    8. Shotokan

    12

    9. Hvidra

    11

    10 Višnjevac

    7

    11. Hus

    0

    12. Valpovo

    0

     

    1. + 2. + 3. + 4. kolo

    Mjesto

    Klub

    Ukupan broj bodova

    1. Esseker

    156

    2. Hrvatski sokol

    123

    3. Nexe

    87

    4. Đakovo

    78

    5. Osijek Žito

    70

    6. Kuna

    61

    7. Višnjevac

    59

    8. Hvidra

    56

    9. Beli Manastir

    55

    10. Shotokan

    49

    11. Hus

    16

    12. Valpovo

    0

    Rezultati:

     Kate pojedinačno

    Ml. učenici A skupina

    1. Mihael Sušić (KK ESSEKER), 2. Lovro Cvjetković (KK ESSEKER)

    Ml. učenici B skupina

    1. Dominik Josić (KK KUNA MITSUBISHI), 2. Filip Dubravac (KK KUNA MITSUBISHI), 3. Luka Doboš (KK BELI MANASTIR 98), 3. Mihael Marošević          (KK HRVATSKI SOKOL)

    Ml. učenice A skupina

    1. Zoe Stober (KK ESSEKER), 2. Nikolina Marošević (KK HRVATSKI SOKOL), 3. Dora Jajčinović (KK OSIJEK ŽITO), 3. Maja Skrenković (KK ESSEKER)

    Ml. učenice B skupina

    1. Mia Martina Berkić (KK KUNA MITSUBISHI), 2. Ines Markulak  (KK KUNA MITSUBISHI), 3. Petra Mišković (KK ĐAKOVO), 3. Sara Banjeglav (KK OSIJEK ŽITO)

    Učenici A skupina

    1. Kristijan Gudelj (KK HRVATSKI SOKOL), 2. Ivor Premec (KK ESSEKER), 3. Matija Astaloš (KK HRVATSKI SOKOL)

    Učenici B skupina

    1. Stefan Belić (KK BELI MANASTIR 98), 2. Tomislav Jokić (KK HRVATSKI SOKOL), 3. Marko Vranješ (KK KUNA MITSUBISHI), 3. Borna Zelenika (KK HRVATSKI SOKOL)

    Učenice A skupina

    1. Barbara Kokić (KK ESSEKER), 2. Klara Cindrić (KK ESSEKER), 3. Veronika Macokatić (KK ĐAKOVO)

    Učenice B skupina

    1. Nika Verkić (KK KUNA MITSUBISHI), 2. Nora Pejakić (KK KUNA MITSUBISHI), 3. Iva Domazet (KK SHOTOKAN), 3. Sara Veka (KK SHOTOKAN)

     

    Borbe pojedinačno

    Ml. učenici (20-28 kg)

    1.  Kristijan Nedeljković (KK KUNA MITSUBISHI), 2.  Casper Unferderber (KK NEXE), 3.  Paolo Vlašić (KK NEXE)

    Ml. učenici (29-32 kg)

    1.  Ante Pejić (KK NEXE), 2.  Dominik Josić (KK KUNA MITSUBISHI), 3.  Tibor Kopasci (KK SHOTOKAN), 3.  Dominik Siler (KK SHOTOKAN)

    Ml. učenici (33-38 kg)

    1.  Marko Štaba (KK NEXE), 2.  Borna Lang (KK SHOTOKAN), 3.  Alen Kalabić (KK NEXE)

    Ml. učenici (+45 kg)

    1.  Lukas Bošnjak (KK HVIDRA), 2.  Luka Mak (KK KUNA MITSUBISHI)

    Ml. učenice (24-26 kg)

    1.  Nika Vukomanović (KK NEXE), 2. Nika Škugor (KK OSIJEK ŽITO)

    Ml. učenice (29-31 kg)

    1.  Marija Grgić (KK VIŠNJEVAC), 2.  Lara Eklić (KK HVIDRA), 3.  Tihana Vilušić (KK HVIDRA)

    Ml. učenice (+32 kg)

    1.  Anela Gajić (KK ĐAKOVO)

    Učenici (29-33 kg)

    1.  Dino Rozing (KK ESSEKER), 2.  Marin Šakić (KK ESSEKER), 3.  Danijel Tokić (KK ĐAKOVO), 3.  Valentin Mijatović (KK ĐAKOVO)

    Učenici (34-39 kg)

    1.  Petar Strganac (KK SHOTOKAN), 2.  Marko Karakaš (KK NEXE), 3.  Josip Šabić (KK ESSEKER), 3.  Andrija Birtić (KK ĐAKOVO)

    Učenici (42-48 kg)

    1.  Jago Pejić  (KK NEXE), 2.  Patrik Ifko (KK ESSEKER)

    Učenici (+50 kg)

    1.  Benjamin Krivošić (KK ĐAKOVO), 2.  Nikola Ivanišević (KK NEXE), 3.  Florijan Hajba (KK VIŠNJEVAC)

    Učenice (22-30 kg)

    1.  Mia Banaj (KK NEXE), 2.  Beata Zavada (KK NEXE)

    Učenice (31-35 kg)

    1.  Gabriela Tolj (KK HVIDRA), 2.  Ira Ćurik (KK VIŠNJEVAC)

    Učenice (36-39 kg)

    1.  Ana Begović (KK SHOTOKAN), 2.  Ivona Küfner (KK HVIDRA)

    Učenice (+49 kg)

    1.  Vanesa Vitendorf  (KK BELI MANASTIR 98), 2.  Katarina Borbaš (KK KUNA MITSUBISHI), 3.  Dolores Markulić  (KK NEXE)

    Kadeti (40-45 kg)

    1.  Leon Rogina (KK OSIJEK ŽITO), 2.  Stjepan Pružinac (KK OSIJEK ŽITO), 3.  Josip Birtić (KK ĐAKOVO)

    Kadeti (50-55 kg)

    1.  Karlo Majhen (KK OSIJEK ŽITO), 2.  Dino Dubravac (KK KUNA MITSUBISHI), 3.  Ivan Pružinac       (KK OSIJEK ŽITO)

    Kadeti (57-60 kg)

    1.  Alen Gajić (KK ĐAKOVO), 2.  Marin Pigac (KK BELI MANASTIR 98), 3.  Dušan Stojanović (KK BELI MANASTIR 98)

    Kadeti (62-67 kg)

    1.  Robert Fran Han (KK OSIJEK ŽITO)

    Kadeti (+70 kg)

    1.  Karlo Raguž (KK ĐAKOVO), 2.  Dino Bošnjaković (KK OSIJEK ŽITO) 3.  Stjepan Kuzmić (KK VIŠNJEVAC)

    Kadetkinje (40-45 kg)

    1.  Mirjana Majlinger  (KK ĐAKOVO), 2.  Lucija Tokić (KK ĐAKOVO)

    Kadetkinje (49-52 kg)

    1.  Dragana Malinić (KK BELI MANASTIR 98)

    Kadetkinje (+53 kg)

    1.  Laura Karakaš (KK NEXE), 2.  Matea Zgrebec (KK ĐAKOVO)

    Seniori (62-67 kg)

    1.  Antonio Zuzjak (KK ĐAKOVO), 2.  Ivan Grgošević (KK OSIJEK ŽITO)

    Seniori (68-72 kg)

    1.  Zoran Čolić (KK HRVATSKI SOKOL), 2.  David Krivošić (KK ĐAKOVO)

    Seniori (+73 kg)

    1.  Mislav Hager (KK ĐAKOVO), 2.  Karlo Raguž (KK ĐAKOVO)

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Komentirajte

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

    Blog