Friend Links

 • Cheap NFL Jerseys
 • China Wholesale Jerseys Online
 • Mali glazbenici nastupili pod maskama

  Sinoć je u dvorani Florentini održan koncert pod maskama kao uvod u obilježavanje 20. obljetnice djelovanja Glazbene škole koja djeluje pri Osnovnoj školi „Ivan Goran Kovačić”.

  To je tek prvi u nizu od planiranih 20 glazbenih događanja koje će Glazbena škola realizirati tijekom ove godine, kaže profesorica Maja Varga.

  Zamislili smo da ovaj prvi događaj bude malo opušteniji i veseliji, ali ujedno da iskoristimo priliku da naši učenici koji se spremaju za natjecanje odsviraju cijeli program, i evo, to je prvi u nizu događaja koji ćemo prirediti za naš grad. Danas su nastupili mlađi učenici, od 1. do 3. razreda Glazbene škole i na kraju smo imali nekoliko njih starijih koji idu na natjecanje”, pojasnila je profesorica klavira Maja Varga.

   

  Komentirajte

  Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

  Blog