Friend Links

  • Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Rezultati đakovačke ulične utrke

    Povodom Dana Grada u petak je u Đakovu održana tradicionalna ulična trka za učenice i učenike osnovnih i srednjih škola. Start i cilj bili su na Trgu Josipa Jurja Strossmayera, a trčalo se Trgom i korzom.

    REZULTATI:

    1.-2. razredi osnovnih škola, djevojčice 300 m

    1. Ana Išasegi OŠ V. Nazor
    2. Luna Matić OŠ V. Nazor
    3. Keira Tomesić OŠ V. Nazor
    4. Petra Čurić OŠ V. Nazor
    5. Lea Posavčević OŠ J.J. Strossmayera Trnava

    1.-2. razredi osnovnih škola, dječaci 300 m

    1. Gabrijel Marković OŠ I. B. Mažuranić Strizivojna
    2. Lovro Ivanović OŠ V. Nazor
    3. Stipe Čurić OŠ V. Nazor
    4. Petar Nikolić- Kovačič OŠ V. Nazor
    5. Ivan Bobetić OŠ V. Nazor

    3.-4. razredi osnovnih škola, djevojčice 400 m

    1. Eva Mari Labak OŠ I.G. Kovačić
    2. Ela Đelatović OŠ V. Nazor
    3. Veronika Radman OŠ I.G. Kovačić
    4. Klara Grizelj OŠ J. A. Ćolnića
    5. Petra Nerovčić OŠ I. G. Kovačić

    3.-4. razredi osnovnih škola, dječaci 400 m

    1. Antonio Đikić OŠ J. A. Ćolnića
    2. Marko Josipović OŠ I. G. Kovačić
    3. Luka Racić OŠ V. Nazor
    4. Mateo Dorić OŠ S. Radića Oprisavci
    5. Gabrijel Miholjek OŠ V. Nazor

    5.-6. osnovnih škola, djevojčice 750 m

    1. Iva Grizelj OŠ J. A. Ćolnića
    2. Sara Zrinušić OŠ I. G. Kovačić
    3. Kiara Petric OŠ I. G. Kovačić
    4. Maja Sučić OŠ I. G. Kovačić
    5. Ema Krenek OŠ V. Nazor

    5.-6. razredi osnovnih škola, dječaci 750 m

    1. Roko Kolak OŠ I.G.Kovačić
    2. Marin Zorić OŠ V. Nazora
    3. Fran Mandarić OŠ I. B. Mažuranić Strizivojna
    4. Tibor Pišl OŠ I. G. Kovačić
    5. Dino Husić OŠ I. G. Kovačić

    7.-8. razredi osnovnih škola, djevojčice 900 m

    1. Mirna Jakšić OŠ J. A. Ćolniča
    2. Anja Davidović OŠ I. G. Kovačić
    3. Leona Dražetić OŠ I. G. Kovačić
    4. Ema Gavranović OŠ I. B. Mažuranić Strizivojna
    5. Laura Aleksa OŠ V. Nazor

    7.-8. razredi osnovnih škola, dječaci 900 m

    1. David Zrinušić OŠ I. G. Kovačić

     

    1.-2. razredi srednje škole, juniorke 900 m

    1. Jelena Perči Gimnazija A. G. Matoš
    2. Lara Posavčević Gimnazija A. G. Matoš
    3. Helena Hukelj Ekonomska B. Radić

    1.-2. razredi srednje škole juniori 900 m

    1. Gabriel Mačinković Strukovna A. Horvata
    2. David Valjetić Strukovna A. Horvata
    3. Marin Drenjančević Strukovna A. Horvata
    4. Tomas Lucijak Strukovna A. Horvata
    5. David Milić Strukovna A. Horvata

    3.-4. razredi srednje škole juniorke 900 m

    1. Tea Marunović Gimnazija A. G. Matoša

    3.-4. razredi srednje škole juniori 900 m

    1. Igor Stuhli Strukovna A. Horvata
    2. Marko Dragić Strukovna A. Horvata
    3. Grgo Kvesić Strukovna A. Horvata
    4. Ivan Milićević Ekonomska B. Radića

    Foto: Ilustracija

    Komentirajte

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

    Blog