Hrvatske autoceste izvijestile su da su tijekom redovite ophodnje dionice autoceste A1 iza odmorišta Vrpolje u smjeru Zagreba, radnici Marijo Bašić, ophodar, i Miro Bulat, vozač, jučer iza 12,00 sati pronašli torbu u kojoj su bili dokumenti i novac u protuvrijednosti oko 20.000 kuna. Po pronalasku torbe odmah su obavijestili policiju kako bi se što prije pronašao vlasnik. Prema pronađenim dokumentima radi se o stranoj državljanki.
“Ponosni smo na naše radnike jer su odgovorni i pošteni ljudi. Ovo nije prvi slučaj da naši radnici na autocesti pronađu izgubljeni novac i dokumente”, ističe se u kratkom priopćenju Hrvatskih autocesta uz upozorenje putnicima da provjere svoje stvari i dokumente tijekom putovanja, naročito prilikom odlaska s odmorišta.
Foto: Ilustracija