4. KRUG

PAN ĐAKOVO – PODRAVKA       11:25 (7:14)

BJELOVAR – PAN ĐAKOVO         18:27 (11:13)

PAN ĐAKOVO – OSIJEK                 15:9 (4:5)

Gošći iz Koprivnice bile su prejak protivnik za lade „panovke“. Đakovčanke su povele 1:0 i 2:1, a sve ostalo pripalo je gošćama koje su na kraju slavile s visoku 14 golova razlike.

U drugom susretu protiv Bjelovara Đakovčanke su kontrolirale susret od samoga početka do kraja i zasluženo došle do pobjede.

Slavonski derbi starih poznanica – Đakovčanki i Osječanki – pripao je domaćoj ekipi. Iako su Osječanke na odmor otišle s prednošću od jednoga gola, u drugom poluvremenu sve je bilo na strani „panovki“.

Kydetkinje Pan Đakova još su jednom nadvisile Osječanke

Strijelci za Pan Đakovo u sve tri utakmice bile su: Matasović 11, Josipović 7, Ćurić 7, Goluža 2, Bognar 1, Lucija Beljan 2, Mihalina 12, Češnik 12. Još su igrale: Tamara Živković, Jaman, Miletić, Lozić, Marinović, Vitovski, Mandarić, Paradžiković.

* * * *  *

PRIJATELJSKE RUKOMETNE UTAKMICE

ĐAKOVO – BOROVO      36:26 (16:15)

Nakon što su u srijedu đakovački rukometaši gostovali u Borovo gdje ih je ugostio četvrtoplasirani drugoligaš, trener Daniel Špehar, unatoč pobjedi od tri razlike, bio je nezadovoljan pristupom igrača i uočenim slabostima na toj utakmici što se moglo čuti na sutrašnjem treningu. Priliku za porpravnim ispitom Đakovčani su imali u subotu kada su u svojoj dvorani ugostili istoga protivnika. U prvom poluvremenu nije baš bilo sve kako je zamislio đakovački strateg jer su na odmor domaći otišli sa samo jednim golom prednosti (16:15), Ali, očito da je „jezikova juha“ na odmoru dala rezultata, tako da je vodeća liga prve lige do kraja susreta došla do plus deset.

Pripremni dio je gotov, a đakovačke rukometaše u subotu očekuje gostovanje u prvom proljetnom kolu u Crikvenici koja je pretposljednja sa samo pet bodova. Operacija „Premijer liga“ počinje.

* * * * * *

PAN ĐAKOVO – DARDA               21:18 (8:7)

Đakovačke rukometašice vrijedno treniraju i odigravaju prijateljske utakmice za nastavak prvenstva u Drugoj hrvatskoj rukometnoj ligi Sjever. U subotu su odigrale utakmicu protiv starih poznanica iz Darde.

U prvom poluvremenu bila je to izjednačena igra gdje su se protivnice izmjenjivale u minimalnom vodstvu. „Panovke“ su povele“ 8:6 ali na odmor  se domaće otišle s minimalnim vodstvom 8:7. U nastavku susreta  Đakovčanke su stekle prednost od tri gola prednosti (10:7) i tu prednost održavale su do kraja susreta.

Najbolji strijelac u đakovačkim redovima bila je Ivana Zirn s osam golova, Matea Radoš dodala je 6, Dubravac, Penava i Musa postigle su po dva, a jednom se u listu strijelaca upisala Bogdanović. Još su igrale: Pandža, Zvonimira Klemen, Tokić, Barić, Antonia Klemen, Matasović, Humbal, Petrak, Birtić. Trener: Đino Grgić.

* * * * * *

PRIJATELJSKA RUKOMETNA UTAKMICA

IVANKOVO – PAN ĐAKOVO       14:32

Mlađe kadetkinje Pan Đakova odigrale su prijateljsku utakmicu u Ivankovu. Tijekom cijeloga susreta „panovke“ su bile bolje i zasluženo su došle do visoke pobjede.

Strijelci za Pan Đakovo bile su: Josipović 2, Jaman 2, Goluža 1, Miletić 1, Laura Beljan 5, Lozić 2, Mihalina 8, Češnik 5, Matasović 4, Paradžiković 2. Još su igrale: Živković, Ćurić, Bognar, Mandarić, Vitovski . Trener: Zvonko Škrapić.