Friend Links

  • Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Zlatni dukati: Dini Šimuncu, Mihaelu Edimoviću i Zoranu Čoliću

    ZLATNI DUKAT SLAVONIJE 2012.

    U Đakovu je 3. studenog 2012. godine održan sedmi po redu međunarodni karate turnir

    „Zlatni dukat Slavonije 2012.“. Nastupilo je 230 natjecatelja iz 27 klubova iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine u 50 kategorija (40 borbe i 10 kate). Dodijeljeno je 3 zlatna dukata

    najuspješnijim natjecateljima i to u katama mlađem učeniku Dini Šimunecu (KK Samobor) i

    učeniku Mihaelu Edimoviću (KK Slavonski Brod) te u borbama senioru Zoranu Čoliću (KK

    Hrvatski sokol).

    Đakovčanima 21 odličje

    Na domaćem je turniru nastupio 41 član KK Đakovo, a osvojili su ukupno 21 odličje.

    – Prva mjesta i zlatna odličja u svojim kategorijama osvojili su Karlo Raguž i Ena Stošić.

    – Drugoplasirani u svojim kategorijama i osvajači srebrnih medalja bili su: Toni Bošnjak, David

    Krivošić, Matea Zgrebec, Mirjana Majlinger, Filip Rašić, Danijel Tokić, Iva Bošnjak, Pavo

    Skočibušić i Rebeka Mijatović.

    – Osvajači brončanih medalja u svojim kategorijama bili su: Antonio Zuzjak, Alen Gajić, Rea

    Bosak, Benjamin Krivošić, Pavo Skočibušić, Lucija Tokić, Danijel Drenjančević, Luka

    Drenjančević, Petra Mišković i Marin Ereš.

    – Od Đakovčana još su nastupili: Mislav Hager, Mario Skočibušić, Tea Jahić, Ana Kralj, Miriam

    Leovac, Veronika Macokatić, Ivana Raguž, Dominik Cindrić, Valentin Mijatović, Josip Zorić,

    Luka Botica, Andrej Jurman, Zvonimir Keglović, Josip Milanović, Zvonimir Perošević, Ivan

    Kovačić, Marko Stević, Lucija Birkić, Iva Botica, Barbara Hes, Sanja Hes, Nikolina Raguž, Ante

    Ereš, Luka Komar i Marko Milanović.

    KA T E

     MLAĐI UČENICI KATE POJEDINAČNO

    1. Dino Šimunec Samobor

    2. Mihael Sušić Esseker

    3. Fran Trošelj Samobor

    3. Patrik Kokić Esseker

     

    MLAĐI UČENICI KATE POJEDINAČNO bijeli-žuti pojas

    1. Luka Doboš Beli Manastir

    2. Ozren Malinić Beli Manastir

    3. Karlo Jukić Vukovar ’91

    3. Matej Šuber Mladost

     

    MLAĐE UČENICE KATE POJEDINAČNO

    1. Edisa Kovač Sinbra Tuzla

    2. Nika Jelen Samobor

    3. Mateo Edimović Slavonski Brod

    3. Ema Pendić Vukovar ’91

     

    MLAĐI UČENIC KATE POJEDINAČNO bijeli-žuti pojas

    1. Lucija Lucić Samobor

    2. Veronika Horak Samobor

    3. Asja Nurkić Bosanac Orašje

    3. Ema Štalmajer Vukovar ’91

     

    UČENICI KATE POJEDINAČNO

    1. Mihael Edimović Slavonski Brod

    2. Filip Maroši Slavonski Brod

    3. Alen Rubčić Vukovar ’91

    3. Luka Drenjančević Đakovo

     

    UČENICI KATE POJEDINAČNO bijeli-žuti pojas

    1. Stefan Belić Beli Manastir

    2. Dražen Šarić Samobor

    3. Mihael Pigac Beli Manastir

    3. Marin Ereš Đakovo

     

    UČENICE KATE POJEDINAČNO

    1. Lucija Gečević Samobor

    2. Mia Rako Vukovar ’91

    3. Ana Šoštarić Vukovar ’91

    3. Klara Plečković Vukovar ’91

     

    UČENICE KATE POJEDINAČNO bijeli-žuti pojas

    1. Ena Stošić Đakovo

    2. Rebeka Mijatović Đakovo

    3. Iva Domazet Shotokan

    3. Petra Mišković Đakovo

     

    MLAĐI KADETI KATE POJEDINAČNO

    1. Luka Bokarica Princ

    2. Robert Rubčić Vukovar ’91

    3. Danijel Drenjančević Đakovo

    3. Davor Macura Vukovar ’91

     

    MLAĐE KADETKINJE KATE POJEDINAČNO

    1. Anja Duk Beli Manastir

    2. Teodora Malinić Beli Manastir

    3. Lucija Gečević Samobor

    3. Ines Mišetić Vukovar ’91

     

    BORBE

     

    SENIORI BORBE OTVORENA

    1. Zoran Čolić Hrvatski sokol

    2. Matej Boršoš Esseker

    3. Tin Begić Kaplast

    3. Antonio Zuzjak Đakovo

     

    UČENICI -30kg

    1. Borna Lang Shotokan

    2. Ivan Majstorović Virovitica

    3. Luka Rozing Esseker

    3. Marin Šakić Esseker

     

    UČENICI -34kg

    1. Josip Šabić Esseker

    2. Domagoj Matković Esseker

    3. Noa Cvitković Vinkovci

    3. Petar Strganac Shotokan

     

    UČENICI -38kg

    1. Marko Karakaš Nexe

    2. Mihael Sirc Mala Subotica

    3. Karlo AleridćVukovar ’91

    3. Kristijan Gudelj Hrvatski sokol

     

    UČENICI +42kg

    1. Borna Jurčić Vukovar ’91

    2. Pavo Skočibušić Đakovo

     

    UČENICE -32kg

    1. Antonija Ružić Mala Subotica

    2. Edisa Kovač Sinbra Tuzla

    3. Mia Banaj Nexe

    3. Lucija Tokić Đakovo

     

    UČENICE +40kg

    1. Doris Smolčić Vinkovci

    2. Iva Bošnjak Đakovo

    3. Ana Begović Shotokan

    3. Ana Nera Horvat Vinkovci

     

    MLAĐI KADETI -41kg

    1. Danijel Novosel Virovitica

    2. Riad Čolo Sinbra Tuzla

    3. Filip Gudelj Hrvatski sokol

    3. Pavo Skočibušić Đakovo

     

    MLAĐI KADETI -45kg

    1. Jasmin Agić Sinbra Tuzla

    2 Danijel Tokić Đakovo

    3. Gabrijel Bartula Hrvatski sokol

    3. Omar Selimović Sinbra Tuzla

     

    MLAĐI KADETI -48kg

    1. Jago Pejić Našice

    2. Filip Rašić Đakovo

     

    MLAĐI KADETI -52kg

    1. Marko Ivezić Vinkovci

     

    MLAĐI KADETI -57kg

    1. Lucijano Đanić Ipon

    2. Dino Dubravac Kuna

    3. Marko Ivezić Vinkovci

     

    MLAĐI KADETI +57kg

    1. Antonio Jurčić Vukovar ’91

    2. Borna Čengić Slavonski Brod

    3. Benjamin Krivošić Đakovo

     

    MLAĐE KADETKINJE -40kg

    1. Ema Živčić Rijeka

    2. Laura Banaj Nexe

    3. Belma Omerović Sinbra Tuzla

     

    MLAĐE KADETKINJE -45kg

    1. Maria Murković Mala Subotica

    2. Mirjana Majlinger Đakovo

     

    MLAĐE KADETKINJE -50kg

    1. Karmen Ivošević Kostrena

    2. Matea Zgrebec Đakovo

    3. Dolores Markulić Nexe

    3. Vanesa Vitendorf Beli Manastir

     

    KADETI -52kg

    1. Tomislav Mađarević Slavonski Brod

    2. Borna Mađarević Slavonski Brod

    3. Luka Grbavac Vukovar ’91

    3. Andrej Mrkša Virovitica

     

    KADETI -57kg

    1. Lucijano Đanić Ipon

    2. Arijan Knežević Višnjevac

    3. Mehmed Abdulić Sinbra Tuzla

     

    KADETI -63kg

    1. Antonio Jurčić Vukovar ’91

    2. Antonio Dogan Vukovar ’91

    3. Marin Pigac Beli Manastir

    3. Alen Gajić Đakovo

     

    KADETI -70kg

    1. Dominik Cvilinder Galaxy

     

    KADETI +70kg

    1. Karlo Raguž Đakovo

     

    KADETKINJE -47kg

    1. Maria Murković Mala Subotica

    2. Ana Merc Galaxy

     

    KADETKINJE -54kg

    1. Nika Deša RI Croatia

    2. Klaudija Vukušić Kostrena

    3. Manuela Grgić Slavonski Brod

    3. Rea Bosak Đakovo

     

    KADETKINJE +54kg

    1. Maja Zorić RI Croatia

    2. Ema Vukušić Kostrena

    3. Monika Ivezić Vinkovci

    3. Anja Lončar Slavko Krivski-TERMAL

     

    JUNIORI -61kg

    1. Dino Povrženić Kaplast

    2. Domagoj Boršoš Esseker

     

    JUNIORI -76kg

    1. Vanja Lončar Slavko Krivski-TERMAL

    2. David Krivošić Đakovo

    3. Petar Lemešid Kaplast

    3. Bruno Dragojlović Slavko Krivski-TERMAL

     

    JUNIORI +76kg

    1. Ivan Majdandžić Slavonski Brod

    2. Toni Bošnjak Đakovo

     

    JUNIORKE +59kg

    1. Antonija Damjanović Vinkovci

    2. Anita Dergez Đurđevac

    Komentirajte

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

    Blog