Friend Links

  • Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Košarkaši protiv Mađara, kuglačice po prvu pobjedu, rukometaši ponovo pune dvoranu

    SPORTSKI VIKEND

    Predstojeći vikend bit će izuzetno bogat tako da će đakovački ljubitelji sporta imati veliku mogućnost izbora što pogledati.

    Đakovački košarkaši odigrali su dosada tri prijateljske utakmice, a odličnu provjeru trenutnih sposobnosti imat će u subotu i nedjelju kada su domaćini Međunarodnoga turnira „Zvonila su zvona…“ koji se organizira u okviru istoimenoga programa kojim se obilježava godišnjica oslobađanja đakovačkih vojarni 1991. godine.

     

    PROGRAM TURNIRA

    SUBOTA, 22. RUJNA 2012.

    14.30     METEOR ĐAKOVO – BAJA (MAĐARSKA)

    16.30. OTVARANJE TURNIRA (GRADNONAČELNIK ĐAKOVA – ZORAN VINKOVIĆ)

    17.00     ŽUPANJA – SPARS (SARAJEVO)

    NEDJELJA, 23. RUJNA 2012.

    10.00     UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO

    12.00 UTAKMICA ZA PRVO MJESTO

    13.45. PROGLAŠENJE POBJEDNIKA

    * * * * * *

    PRVA HRAVTSKA RUKOMETNA LIGA

    Nakon dvije pobjede na otvaranju prvenstva (Crikvenica 29:24 i Županja 25:23) đakovački rukometaši u subotu očekuju punu dvoranu i naravno pobjedu.

    SUBOTA, 19 sati i 30. Minuta

    ĐAKOVO – BIOGRAD

    * * * * * *

    PRVA HRVATSKA KUGLAČKA LIGA – ŽENE

    3. KOLO – SUBOTA, 11 SATI (KUGLANA FORTUNA)

    ĐAKOVO – ŠUBIĆEVAC (ŠIBENIK)

    * * * * *

    DRUGA HRVATSKA KUGLAČKA LIGA – MUŠKARCI

    1. KOLO – SUBOTA, 18 SATI (KUGLANA FORTUNA)

    FORTUNA – VRIJEDNOSNICE OS DARDA

    SUBOTA, 17 SATI

    BELIŠĆE – SILOS

    * * * * *

    TREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA ISTOK

    6. KOLO – SUBOTA, 16 sati i 30 minuta

    ĐAKOVO CROATIA – BELIŠĆE

    * * * * *

    MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA VINKOVCI – OSIJEK

    SUBOTA, 16 sati i 30 minuta

    ZRINSKI (JURJEVAC) – BOBOTA AGRO

    NEDJELJA, 16 sati i 30 minuta

    TORPEDO – VUTEKS SLOGA

    * * * * *

    PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

    6. KOLO, NEDJELJA,16 sati i 30 minuta

    JEDINSTVO (D. MIHOLJAC) – MLADOST (Đ. ASTNICA)

    BSK TERMIA (BIZOVAC) – KEŠINCI

    * * * * * *

    DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

    7. KOLO – NEDJELJA 16 sati i 30 minuta

    RADNIČKI (VIŠKOVCI) – MLADOST (IVANOVCI)

    HOŠK (GAŠINCI) – OMLADINAC (Đ. SELCI)

    SLAVONIJA PUNITOVCI) – ŠOKADIJA (STRIZIVOJNA)

    DINAMO (TRNAVA) – SLOGA (KORITNA)

    RATAR (PIŠKOREVCI) – REKORD (KONDRIĆ)

    POLET (SEMELJCI) – OMLADINAC (JOSIPOVAC)

    VELEBIT (POTNJANI) – SLAVONAC (PRESLATINCI)

    SLAVONIJA (BUDROVCI) – HAJDUK (Š. POLJE)

    * * * * * *

    TREĆA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

    4. KOLO – NEDJELJA, 16 sati i 30 minuta

    DILJ (L. VAROŠ) – BRAČEVCI

    MLADOST (MANDIĆEVAC) – RADNIK (VRBICA)

    MLADOST (LAPOVCI) – SLAVONAC (ĐURĐANCI)

    NAPRIJED (MRZOVIĆ) – JEDINSTVO (FORKUŠEVCI)

    VUČEVCI – ZRINSKI (DRENJE)

     

    Komentirajte

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

    Blog