Friend Links

  • Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Đakovčanima najviše odličja

    5. PRVENSTVO HRVATSKE U GRAPPLINGU ZA POČETNIKE, ŠKOLARCE I KADETE
    Đakovčanima najviše odličja

    U subotu je Đakovo bilo domaćin 5. Prvenstva Hrvatske u grapplingu za početnike, školarce i kadete.Više od stotinu djevojčica i dječaka iz 11 klubova Hrvatske, koji su se kvalificirali na prvenstvo Hrvatske, odmjerilo je snage na borilačkim strunjačama đakovačkih domaćina.

     

    Kao što je bilo i za očekivati, Đakovčani su i ovaj puta imali najviše uspjeha i dobili 18 prvaka i 16 viceprvaka Hrvatske, dok je 12 đakovačkih boraca osvojilo brončane medalje.
    Za najbolju natjecateljicu prvenstva proglašena je Đakovčanka Iva Mihalj, najbolji natjecatelj bio je Matek Donat iz Zagreba, a za najbolji klub i ove je godine proglašen đakovački Jiu-Jitsu klub „Triangle“.
    Prema riječima trenera đakovčana, Željka Vukovića, pravo otkriće prvenstva bili su najmlađi đakovčani Vlado Blažević i Luka Ugarković, koji su na svom prvom nastupu u ovom borilačkom sportu osvojili titulu prvaka, odnosno viceprvaka Hrvatske.

    U sljedeću subotu u Sesvetama đakovčane očekuje prvenstvo Hrvatske u brazilskom jiu-jitsu za juniore i seniore, pa je ovo prvenstvo ujedno bila i odlična štih proba za nadolazeći borilački događaj.

     

    SLUŽBENI REZULTATI

    DJECA 0. (8-9 godina/2006 i 2005. godište) 
    -25 kg
    1. Petar Filjić (UFK „X“, Bjelovar)
    2. Jozo Filjić (UFK „X“, Bjelovar)
    3. Tin Miklečić (UFK „Ban“)
    4. Hrvoje Milković (GK „Triangle“ Đakovo)
    -30 kg
    1. Vlado Blažević (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Robertino Bardeci (UFK „X“, Bjelovar)
    3. Petar Komljenović (GK „Triangle“ Đakovo)
    4. Matej Mandarić (GK „Triangle“ Đakovo)
    -40 kg
    1. Roberto Bardeci (UFK „X“, Bjelovar)

    DJECA I. (8-9 godina/2004 i 2003. godište) 
    Dječaci
    -25 kg
    1. Nikola Filjić (UFK „X“, Bjelovar)
    2. Luka Ugarković (GK „Triangle“ Đakovo)
    3. Mihael Filjić (UFK „X“, Bjelovar)
    3. Ante Prkačin (GK „Triangle“ Đakovo)
    5. Dino Tomić (GK „Triangle“ Đakovo)
    -30 kg
    1. Stjepan Mršić (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Fabijan Josić (GK „Donji Miholjac“)
    3. Mislav Tot (GK „Triangle“ Đakovo)
    4. Fran Rabljenović (GK „Shaolin“ Zagreb)
    -35 kg
    1. Karlo Gradištanac (GK „Trešnjevka“ Zagreb)
    2. Garbiel Majdenić (GK „Triangle“ Đakovo)
    3. Matej Bojanić (GK „Triangle“ Đakovo)
    -40 kg
    1. Ivan Šimić (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Ivan Grbeša (GK „Triangle“ Đakovo)
    3. Marko Kedačić (GK „Triangle“ Đakovo)
    Djevojčice
    -25 kg
    1. Manda Grgos (GK „Shaolin“ Zagreb)
    2. Anja Nađ (GK „Triangle“ Đakovo)
    -30 kg
    1. Lorena Benčina (GK „Kimura“ Ernestinovo)

    -40 kg
    1. Laura Adamović (GK „Donji Miholjac“)
    2. Laura Reljan (GK „Donji Miholjac“)

    DJECA II. (10-11 godina/2002. i 2001. godište) 
    Dječaci
    -30 kg
    1. Mateo Zelenić (GK „Donji Miholjac“)
    2. Antonio Kolar (GK „Donji Miholjac“)
    3. Dino Gradištanac (GK „Trešnjevka“)
    -35 kg
    1. Petar Mitrović (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Antonijo Filjić (UFK „X“, Bjelovar)
    3. Marko Blažević (GK „Triangle“ Đakovo)
    3. Luka Miklečić (UFK „Ban“)
    5. Marko Brekalo (GK „Triangle“ Đakovo)
    5. Moreno Franjić (GK „Triangle“ Đakovo)
    -40 kg
    1. Bruno Soldan (UFK „Ban“)
    -45 kg
    1. Marin Artuković (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Neven Ančić (GK „Kimura“ Ernestinovo)
    -50 kg
    1. Stjepan Potnek (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Marin Vitman (GK „Triangle“ Đakovo)

    Djevojčice
    -35 kg
    1. Ana Rašić (GK „Donji Miholjac“)
    2. Lucija Reljac (GK „Kimura“ Ernestinovo)
    3. Laura Adamović (GK „Donji Miholjac“)
    -40 kg
    1. Marija Lasić (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Martina Bockovac (GK „Kimura“ Ernestinovo)
    -45 kg
    1. Marija Franjić (GK „Kimura“ Ernestinovo)
    +45 kg 
    1. Nikolina Gregačević (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Paula Kedačić (GK „Triangle“ Đakovo)

     

     

    POČETNICI (12-13 godina/2000. i 1999. godište)
    Dječaci
    -38 kg
    1. Domagoj Bunoza (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Daniel Majdenić (GK „Triangle“ Đakovo)
    -46 kg
    1. Tin Ugarković (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Tomislav Mićan (GK „Triangle“ Đakovo)
    3. David Hlevnjak (GK „Kimura“ Ernestinovo)
    -50 kg
    1. Nenad Mačak (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Davor Zagorec (GK „Triangle“ Đakovo)
    3. Dinko Nađ (GK „Kimura“ Ernestinovo)
    -60 kg
    1. Josip Grgos (GK „Shaolin“ Zagreb)
    2. Marin Tomušić (GK „Triangle“ Đakovo)
    3. Stjepan Šimić (GK „Triangle“ Đakovo)
    +72 kg
    1. Martin Obad (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Marijo Lasić (GK „Triangle“ Đakovo)

    Djevojčice
    -42 kg
    1. Nikolina Blažević (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Paula Gradištanac (GK „Trešnjevka“)
    3. Ana Cvitić (GK „Triangle“ Đakovo)
    -46 kg
    1. Lea Ikaroš (GK „Donji Miholjac“)
    2. Petra Raguž (GK „Triangle“ Đakovo)

    ŠKOLARCI (14-15 godina/1998. i 1997. godište)
    Dječaci
    -47 kg
    1. Luka Mitrović (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Petar Starčević (GK „Slavonski Brod“)
    3. Branimir Pranić (UFK „X“ Bjelovar)
    4. Mateo Horvat (KSB „Nokaut“ Virovitica)
    -53 kg
    1. Karlo Jurišić (KSB „Nokaut“ Virovitica)
    2. Max Arnold (KSB „Nokaut“ Virovitica)
    -59 kg
    1. Leonardo Holi (KSB „Nokaut“ Virovitica)
    2. Josip Tomeković (KSB „Nokaut“ Virovitica)
    3. Luka Ćorić (GK „Triangle“ Đakovo)
    -66 kg
    1. David Horvat (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Mihale Janječić (UFK Ban)
    3. Dinko Fuis (KSB „Nokaut“ Virovitica)
    4. Ivan Čosić (GK „Trešnjevka“)

    Djevojčice
    -52 kg
    1. Adriana Vuković (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Marija Pavlović (GK „Donji Miholjac“)
    -57 kg
    1. Anamarija Rušanac (GK „Donji Miholjac“)
    2. Rafaela Kolarić (GK „Kimura“ Ernestinovo)

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    KADETI (16-17 godina/1996. i 1995. godište)
    -54 kg
    1. Petar Konjević (UFK „X“ Bjelovar)
    2. Petar Josipović (GK „Trešnjevka“)
    -63 kg
    1. Srđan Kuzmanović (GK „Osijek“)
    2. Tomislav Bunoza (GK „Triangle“ Đakovo)
    3. Krešo Gusić (UFK „X“ Bjelovar)
    3. Hrvoje Cicvarić (GK „Triangle“ Đakovo)
    5. Matija Janječić (UFK „Ban“ Zagreb)
    5. Antonio Šalić (UFK „Ban“ Zagreb)
    6. Matija Poštek (UFK „Ban“ Zagreb)
    -69 kg
    1. Hrvoje Gusić (UFK „X“ Bjelovar)
    2. Mario Vrhovac (GK „Triangle“ Đakovo)
    3. Mijat Samardžić (GK „Slavonski Brod“)
    3. Anđelko Krešo (KSB „Nokaut“ Virovitica)
    5. Luka Ikaroš (GK „Donji Miholjac“)
    5. Bruno Ačkar (UFK „Ban“ Zagreb)
    -76 kg
    1. Matek Donat (UFK „Ban“ Zagreb)
    2. David Zovko (GK „Triangle“ Đakovo)
    3. Josip Tomljenović (GK „Triangle“ Đakovo)
    3. Luka Vukas (HK „Piranha“ Sesvete)
    5. Nino Sljepčević (KSB „Nokaut“ Virovitica)
    5. Marin Kovačević (GK „Donji Miholjac“)
    6. Filip Novak (GK „Trešnjevka“)
    -85 kg
    1. Bruno Žigić (UFK „Ban“ Zagreb)
    2. Domagoj Horvat (GK „Triangle“ Đakovo)
    3. Fabijan Šarčević (GK „Triangle“ Đakovo)
    3. Ivan Brajko (GK „Triangle“ Đakovo)
    5. Domagoj Konjević (UFK „X“ Bjelovar)
    +85 kg
    1. Denny Vuković (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Denis Djerdjaj (UFK „X“ Bjelovar)

    Djevojčice
    +65 kg
    1. Iva Mihalj (GK „Triangle“ Đakovo)
    2. Vlatka Glušac (UFK „X“ Bjelovar)
    3. Lucija Pavin (GK „Donji Miholjac“)

     

    Komentirajte

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

    Blog