• Gostujući bod zadovoljstva

DUKAT PRVA HRVATSKA RUKOMETNA LIGA

15. KOLO

IVANČICA IVANEC – ĐAKOVO   20:20 (11:12)

Đakovački rukometaši otputovali su u Ivanec sa željom da s nova dva boda potvrde prvu pobjedu protiv Broda. Bila je to realna želja s obzirom da su rukometaši Ivanca pretposljednji s osam bodova. Međutim, Đakovčani su na put krenuli bez dva standardna krila: Kovača kojemu čestitamo ulazak u bračnu luku i Škalić koji je utakmicu propustio zbog obveza na poslu.

Cijela utakmica protekla je u izjednačenoj igri, a gosti su na odmor otišli s prednošću od 12.11. Desetak minuta prije kraja utakmice igrači Daniela Špehara došli su do vodstva 18:16, ali su domaći ubrzo izjednačili na 18:18. U tim trenucima odličnu partiju pružio je golman Frizon i Denis Tot koji je iz pet pokušaja postigao pet golova. U posljednju minutu obje momčadi ušle su poravnate pri rezultatu 20:20, a Đakovčani su imali napad u posljednjih 20 sekundi, međutim obrana Ivanca uspjela je spriječiti pobjedu gostiju.

Strijelci za Đakovo bili su: Tot 5, David Lubar 5, Šimić 3, Borić 2, Boris Lubar 1, Jozipović 2, Tomislav Barberić 2. Još su igrali: Frizon, Petrović, Poljičak, Perković, Josipović, Klepo, Ivan Barberić, Zrakić, Pahanić. Trener: Daniel Špehar.