Friend Links

  • Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Đakovčanima 30 odličja

    SVJETSKO PRVENSTVO U GRAPPLINGU

    Đakovčanima 30 odličja

    Na 2. Svjetskom prvenstvu u grapplingu za početnike, školarce, kadete, juniore i veterane, te Grand Prix turniru za seniore, održanom od 4. – 6. Studenoga 2011. u mađarskom gradiću Tamašiju, za Hrvatsku grappling reprezentaciju nastupilo je 28 natjecateljki i natjecatelja (7 iz Zagreba, 3 iz Osijeka i 18 iz Đakova), koji su se borili u konkurenciji kimona (Gi) i bez kimona (No-Gi).

    Na natjecanju je sudjelovalo više 350 natjecatelja iz 14 zemalja. Hrvatska reprezentacija je ukupno osvojila 45 medalja, od čega u 14 zlatnih, 16 srebrnih i 15 brončanih, te pokal za 3. najbolji tim na Svijetu u No-Gi konkurenciji. Od toga đakovčanima je, koji su na ovo natjecanje otišli zahvaljujući pomoći Grada Đakova i „Autocentra Habada“, pripalo 30 odličja, 9 zlatnih, 12 srebrnih i 9 brončanih.
    Tako su đakovački svjetski prvaci postali Petra Raguž (konkurencija kimona, skupina Početnici, kategorija do 40 kg), Luka Mitrović (konkurencija kimona, skupina Početnici, kategorija do 40 kg), Adriana Vuković (konkurencija bez kimona i s kimonom, skupina Školarci, kategorija do 55 kg), David Horvat (konkurencija bez kimona i s kimonom, skupina Školarci, kategorija do 60 kg), Anita Habada (konkurencija bez kimona, skupina Školarci, kategorija do +55 kg), Iva Mihalj (konkurencija bez kimona i s kimonom, skupina Kadeti, kategorija do 65 kg).

    Viceprvaci Svijeta: Marija Perko (konkurencija bez kimona, skupina Početnici, kategorija do 40 kg), Marko Blažević (konkurencija kimono, skupina Početnici, kategorija do 40 kg), Domagoj Bunoza (konkurencija kimona, skupina Početnici, kategorija do 40 kg), Luka Ćorić (konkurencija bez kimona, skupina Školarci, kategorija do 60 kg), Hrvoje Cicvarić (konkurencija kimono, skupina Kadeti, kategorija do 55 kg), Tomislav Bunoza (konkurencija kimona, skupina Kadeti, kategorija do 60 kg), David Zovko (konkurencija bez kimona, skupina Kadeti, kategorija do 70 kg), Domagoj Horvat (konkurencija bez kimona, skupina Kadeti, kategorija do 75 kg).

    Brončani: Daniel Majdenić (konkurencija kimona, skupina Početnici, kategorija do 40 kg), Josip Tomljenović (konkurencija kimona, skupina Kadeti, kategorija do 75 kg) i Denny Vuković (konkurencija kimona i bez kimona, skupina Kadeti, kategorija do 85 kg).
    Bez odličja je ostao jedino najmlađi sudionik, Marin Artuković, kojem je ovo bilo i prvo jače natjecanje.

    Ovo su kompletni rezultati naše Reprezentacije:

    Konkurencija BEZ KIMONA (No-Gi)

    Početnici

    Kategorija do 40 kg Ž
    Petra Raguž – srebro

    Kategorija do 40 kg M
    Marko Blažević – srebro
    Domagoj Bunoza – bronca

    Školarci

    Kategorija do 55 kg Ž
    Adriana Vuković – zlato

    Kategorija do 60 kg M
    David Horvat – zlato
    Luka Ćorić – srebro

    Kategorija + 55 Ž
    Anita Habada – zlato

    Kadeti

    Kategorija do 55 kg M
    Hrvoje Cicvarić – bronca

    Kategorija do 65 kg M
    Srđan Kuzmanović (Osijek) – srebro

    Kategorija do 65 kg Ž
    Iva Mihalj – zlato
    Anita Habada – srebro

    Kategorija do 70 kg M
    David Zovko – srebro

    Kategorija do 75 kg M
    Domagoj Horvat – srebro

    Kategorija do 85 kg M
    Denny Vuković – bronca

    Juniori

    Kategorija do 70 kg M
    Domagoj Kralj  (Zagreb) – zlato

    Kategorija do 75 kg M
    Dino Klarić (Zagreb) – zlato
    Marko Kovač (Zagreb) – bronca

    Kategorija do 80 kg M
    Luka Vrkić (Zagreb) – bronca
    Jurica Žanić (Osijek) – bronca

    Kategorija do 90 kg M
    Ilija Biškić (Zagreb) – srebro

    Apsolutna M
    Ilija Biškić (Zagreb) – srebro
    Domagoj Kralj (Zagreb) – bronca

    Seniori
    Kategorija do 110 kg M
    Vlado Pilipović (Zagreb) – bronca

    Veterani

    Kategorija do 110 kg M
    Zoran Grgos (Zagreb) – zlato

    Apsolutna M
    Zoran Grgos (Zagreb) – zlato

    Konkurencija KIMONO (Gi)

    Početnici

    Kategorija do 40 kg Ž
    Petra Raguž – zlato
    Marija Perko – srebro

    Kategorija do 40 kg M
    Luka Mitrović – zlato
    Domagoj Bunoza – srebro
    Daniel Majdenić – bronca

    Kategorija do 55 kg Ž
    Adriana Vuković – zlato

    Kategorija + 55 kg Ž
    Anita Habada – srebro

    Kategorija do 60 kg M
    David Horvat – zlato
    Luka Ćorić – bronca

    Kadeti

    Kategorija do 50 kg Ž
    Adriana Vuković – srebro

    Kategorija do 55 kg M
    Hrvoje Cicvarić – srebro

    Kategorija do 65 kg Ž
    Iva Mihalj – zlato
    Anita Habada – bronca

    Kategorija do 60 kg M
    Tomislav Bunoza – srebro

    Kategorija do 70 kg M
    David Zovko – bronca

    Kategorija do 75 kg M
    Josip Tomljenović – bronca

    Kategorija do 85 kg M
    Denny Vuković – bronca

    Juniori

    Kategorija do 75 kg M
    Marko Kovač (Zagreb) – srebro

    Kategorija do 80 kg M
    Jurica Žanić (Osijek)  – bronca

    Veterani

    Kategorija do 110 kg M
    Zopran Grgos (Zagreb) – zlato

    Komentirajte

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

    Blog