Friend Links

  • Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Stjepan Barišić izborio normu za „A“ prvenstvo

    REGIONALNO PLIVAČKO PRVENSTVO REGIJE 4

    Stjepan Barišić izborio normu za „A“ prvenstvo

    U Sisku je u subotu i nedjelju održano Regionalno prvenstvo Regije 4, a natjecali su se plivači i plivačice iz slijedećih klubova: Sisak Janaf, Osijek Žito, Barok Varaždin, Olimp Terme Tuhelj, Međimurje Čakovec, Čakovečki plivački klub, Vinkovački plivački klub i PK Đakovo. Ukupno je nastupilo 486 plivača.

    Boje Plivačkoga kluba „Đakovo“ branili su: Doris Nikolić-Kovačić, Stjepan Barišić, Ivan Franjić,Tin Takač, Luka Franjić , Nikola Radočaj, Borna Patrun,Marino Slaninka, Stjepan Car.

                    Rezultati:

    Stjepan Barišić   100 mješovito  9. mjesto  1,08.45        (junior)

                                   50 slobodno   16. mjesto 26.

                                   50 prsno 2. mjesto 32.69 (isplivan juniorski limit, pravo nastupa na A državnom prvenstvu)

                                   50 delfin 6. mjesto 28.99

                                  100 prsno  5. mjesto  1.14.09

    Ivan Franjić      100 mješovito  24. mjesto 1.16.23        (junior)

                                50 slobodno  12.  mjesto 26.53

                                50 leđno   6. mjesto 37.02

                                100  slobodno  23. mjesto 1.03.76

                                50 delfin  9. mjesto 30.76

    Tin Takač        100 mješovito  6. mjesto 1.12.08         (mlađi junior)

                             50 slobodno  5. mjesto 26.44

                             100 slobodno   14. mjesto 1.03.59

                             100 leđa   24. mjesto  1-20.12

                             100 prsno 9. mjesto 1.21.20

    Nikola Radočaj    100 mješovito  36. mjesto 1.24.21       (mlađi junior)

                                    50 slobodno  27. mjesto 32.60

                                   100 delfin   21. mjesto  1.19.59

                                   200 mješovito  39. mjesto 3.03.92

                                   100 slobodno  54. mjesto 1.14.94

                                   100 prsno  13. mjesto 1.27.92

    Luka Franjić         200 prsno  9. mjesto 3.04.43     (mlađi junior)

                                   50 slobodno  15. mjesto 29.23

                                   100 slobodno  31. mjesto  1.08.93

                                   200 slobodno  17. mjesto 2.33.18

                                  100 prsno 11. mjesto 1.24.44

    Borna Patrun      100 mješovito  22. mjesto 1.25.07   (kadet)

                                  200 mješovito  26. mjesto  3.08.37

                                  100 slobodno  14. mjesto 1.10.14

                                  100 leđa  16. mjesto 1.21.13

                                  200 slobodno 10. mjesto 2.46.86

                                  200 leđa  14. mjesto 3.03.96

    Marino Slaninka        100 mješovito  17. mjesto 1.55.47  (početnik)

                                           50 slobodno  22. mjesto  45.51

                                           50 leđa  24. mjesto 53.53

                                          50 prsno  16. mjesto 59.80

                                          50 delfina 32. mjesto 1.03.02

    Stjepan Car               100 mješovito 22. mjesto 1.59.74      (početnik)

                                         50 leđa  30. mjesto 57.80

                                       50 prsno 29. mjesto 1.06.44 

                                       50 delfina  25. mjesto  52.90

    Doris Nikolić – Kovačić  100 mješovito  24. mjesto 1.30.23 (junior)

                                               50 slobodno    6. mjesto 32.69

                                               50 leđa  3. mjesto 40.51

                                              100 slobodno  19. mjesto 1.15.00

                                               50 delfina 3. mjesto 37.66

    Juniorska štafeta

    ŠTAFETA 4X 200 slobodno ( Tin Takač, Stjepan Barišić, Luka Franjić, Ivan Franjić)  9. mjesto 10.19.59

    ŠTAFETA 4X 100 mješovito (Tin Takač,Stjepan Barišić,Nikola Radočaj,Ivan Franjić) 8. mjesto 5.02.29

     ŠTAFETA 4X100 SLOBODNO (Tin Takač,Stjepan Barišić,Luka Franjić,Ivan Franjić) 6. mjesto  4.17.09

    Komentirajte

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

    Blog