Od 105 obrađenih uzoraka 6 je pozitivnih nalaza, objavio je Županijski stožer civilne zaštite. Novopozitivne osobe imaju prebivalište na području Osijeka (4) i Belišća (1) te Općine Bizovac (1).
Hospitalizirane su 32 osobe (27 u KBC Osijek, 5 u OŽB Našice) od kojih su 2 na respiratoru.
U samoizolaciji je 371 osoba.