U organizaciji Ureda za crkvenu glazbu Đakovačko-osječke nadbiskupije u subotu će u katedrali orguljaški koncert održati Katarina Javora Lamotte, hrvatska orguljašica iz Francuske.
Rječ je o svjetski renemiranoj orguljašici, ističe sestra Josipa Pavla Jakić.
Početak koncerta je u 19:30.