Friend Links

  • Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • “U našem gradu kao u svatovima, prvo roditelji, braća i sestre, kumovi, ostala rodbina….”

    „U našem gradu kao u svatovima,

    prvo roditelji, braća i sestre, kumovi, ostala rodbina…pa onda obični narod

    – komentar je to jednog sugrađanina na prvomajski izbor sportaša za prošlu godinu.

    Kao i ranijih nekoliko godina i ove godine odabir najsportaša krenuo je iz obitelji, nakon gradonačelnikovog tate, bliskih obiteljskih trenera, bratića Perlića, ove godine na redu su bili Francemov tata i Mandarićev brat.

    Kako to prema narodnim običajima u svatovima ide, nakon najuže obitelji, ako je još netko slučajno ostao nenagrađen, idu kumovi i šira rodbina, a ako bude slobodnog mjesta može netko i iz naroda.

    Zapravo, prvomajski izbor sportaša za prošlu godinu i je jedini razlog njegovog održavanja i adekvatna je zamjena onom iskonskom sportskom događaju koji je punio dvoranu našeg kina, u pravoj sportskoj atmosferi.

    Danas je to svedeno na velebni prostor Reichsmannove dvorane gdje uža obitelj i bliski suradnici zapravo svi stanu.

    Naravno, nagrađenima iskrene čestitke”, navodi se u priopćenju Ivane i Mirjane.

    Komentirajte

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

    Blog