Friend Links

  • Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • PARLAMENTARNI IZBORI: Sve izborne liste i kandidati u IV. izbornoj jedinici

    IV. izborna jedinica obuhvaća Virovitičko-podravsku županiju i Osječko-baranjsku županiju. Ovo su sve pravovaljane liste za parlamentarne izbore 2020. koji će se održati 5. srpnja.

    ZBIRNA LISTA PRAVOVALJANIH LISTA ZA IZBOR ZASTUPNIKA U HRVATSKI SABOR U IV. IZBORNOJ JEDINICI

    1. AUTOHTONA – HRVATSKA STRANKA PRAVA – A – HSP
    1. JASENKO KARDUM
    2. JOSIP ZLATARIĆ
    3. DOBRILA KUDUZ
    4. ŽELJKA ARTUKOVIĆ
    5. ANTONIO GRGIĆ
    6. LIDIJA TOMASY
    7. DRAGOLJUB SLEPČEVIĆ
    8. ZDENKA BEBEK
    9. DRAGO-MIRKO RASKOVIČ
    10. KRISTINA ŠKARIČIĆ
    11. DAMIR PATRČEVIĆ
    12. FRANJO POBI
    13. KATA KARDUM
    14. JOSIP ABRAMOVIĆ

    2. MOST NEZAVISNIH LISTA – MOST
    1. PETAR KOPUNOVIĆ-LEGETIN
    2. MARIJA ČAČIĆ
    3. VIKTOR ŠKARO
    4. IRENA GLUHAK FOREMPOHER
    5. DENIS AMBRUŠ
    6. SANDRA ŽIVKOVIĆ
    7. IVAN KNEŽEVIĆ
    8. MARIJA DUJIĆ
    9. JULIJE ŠOLTIĆ
    10. IVONA DUVNJAK
    11. VERICA STRMEČKI
    12. GORDAN SLAČANAC
    13. MIRANDA PETERKO
    14. MIROSLAV ŠIMIĆ

    3. MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA
    NOVA LJEVICA – NL
    RADNIČKA FRONTA – RF
    ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE – ORAH
    ZAGREB JE NAŠ!
    ZA GRAD
    1. IVAN CINGEL
    2. MARIJANA RADMILOVIĆ
    3. MARIO JURIŠIĆ
    4. VESNA JANKOVIĆ
    5. DEJAN MATKOVIĆ
    6. ZORAN JAJALO
    7. TAJANA ILIĆ
    8. ZORISLAV ŠUBARIĆ
    9. JADRANKA PINTARIĆ
    10. RENATA STOŠIĆ
    11. SVJETLANA EVIĆ
    12. ZLATKO BRAČUN
    13. VALENTINA KOROSKOSKI
    14. GORAN BOŽIČEVIĆ

    4. NEOVISNI ZA HRVATSKU – NHR
    HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP
    GENERACIJA OBNOVE – GO
    1. DRAGO MARKOVIĆ
    2. MATO BUBAŠ
    3. DIJANA KRIŠTO
    4. MIHAELA GRGIĆ
    5. FRANJO KRALJIK
    6. DRAŽEN JALOVIČAR
    7. SANDRA ORŠIKIĆ-STANKOVIĆ
    8. DAMIR KALADIĆ
    9. MARA FIKET
    10. ANA BALATINAC
    11. TEA PEJAK
    12. NIKICA KRPAN
    13. TOMISLAV VUKADIN
    14. MIRKO PRITIŠANAC

    5. STRANKA S IMENOM I PREZIMENOM
    PAMETNO
    FOKUS
    1. ANDREA GROSS-BOŠKOVIĆ
    2. DARIO VRBASLIJA
    3. BRANKO KASALO
    4. NATAŠA BEK
    5. TOMISLAV VUKOVSKI
    6. ANTUN ROHTEK
    7. IVICA MANDARIĆ
    8. VANJA BUNJEVAC
    9. IVAN VRANJEŠ
    10. DANIJELA DRAGAN
    11. ENA KANIŽA
    12. LIVIJA PRIBANIĆ
    13. TANJA PARIS
    14. DANIJEL KÜFNER

    6. BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO – BUZ
    1. MIROSLAV BEM
    2. DARKO HRIBERSKI
    3. EMA ŠTIGLIĆ
    4. BRANKO ŠIPRAGA
    5. IVA ŠTIGLIĆ
    6. VERICA ŠTRKALJ
    7. DUBRAVKO ULAMA
    8. MIROSLAV MIRT
    9. ENIZ OSMANOVIĆ
    10. FRANJO JAGIĆ
    11. HRVOJE PUŠIĆ
    12. ERMINKA DAUTBEGOVIĆ
    13. ANA MEKOVEC
    14. LIDIJA PETRINOVIĆ

    7. BRANITELJSKO DOMOLJUBNA STRANKA HRVATSKE
    – BDSH
    HRVATSKA BRANITELJSKA PUČKA STRANKA – HBPS
    1. IVICA BRLETIĆ
    2. MARIJANA BOŠNJAK
    3. JOZO FLEGAR
    4. TOMISLAV KRUHONJA
    5. ŽELJKO LUKAČEVIĆ
    6. ZORAN BRKIĆ
    7. LUKA BUDIĆ
    8. PETAR LEŠINA
    9. ERNA KRUHONJA
    10. STANKO RAJČIĆ
    11. JOZEFINA KLARIĆ
    12. ANKICA MATIJEVIĆ
    13. ANKICA PRANJIĆ
    14. SNJEŽANA BILKIĆ

    8. DEMOKRATI
    HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA
    1. HRVOJE NEKIĆ
    2. NATAŠA DORIĆ
    3. MIRKO MESIĆ
    4. ZORKO ŠIMUNIĆ
    5. LIDIJA PAJC
    6. ALEKSANDAR MUHAREMOVIĆ
    7. DRAŽEN RAJHER
    8. FILIP GLOGOŠKI
    9. SUZANA ČORDAŠ
    10. ANTONIJA KANDIĆ
    11. ZDENKO KUPANOVAC
    12. JASMINKA BELAK
    13. ANTONIJA KALAZIĆ
    14. DARKO SKORUP

    9. DOMOVINSKI POKRET MIROSLAVA ŠKORE – DOMOVINSKI POKRET
    HRVATSKI SUVERENISTI
    BLOK ZA HRVATSKU – BLOK
    HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA – HKS
    HRAST – POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU
    STRANKA UMIROVLJENIKA – SU
    ZELENA LISTA
    1. VESNA VUČEMILOVIĆ
    2. MARIO RADIĆ
    3. KREŠIMIR BUBALO
    4. DANIEL SPAJIĆ
    5. ŽELJKO ŠPIRANOVIĆ
    6. MARTINA MESAREK
    7. MARTA SOLDO
    8. IVAN MATIĆ
    9. STIPO MLINARIĆ
    10. ZVONKO PONGRAC
    11. JOSIP KNEŽEVIĆ
    12. KATJA MIHALJEVIĆ
    13. IVANA STUBIČAR
    14. BERNARDICA JURETIĆ ROŽMAN

    10. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
    1. IVAN ANUŠIĆ
    2. JOSIP ĐAKIĆ
    3. IVAN RADIĆ
    4. NATAŠA TRAMIŠAK
    5. MARKO PAVIĆ
    6. VESNA BEDEKOVIĆ
    7. JOSIP ŠKORIĆ
    8. HRVOJE ŠIMIĆ
    9. MARIN MANDARIĆ
    10. IGOR FAZEKAŠ
    11. ZORAN ĐUROKOVIĆ
    12. GORAN IVANOVIĆ
    13. STIPAN ŠAŠLIN
    14. IGOR ANDROVIĆ

    11. HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
    HRVATSKA SELJAČKA STRANKA BRAĆE RADIĆ – HSS
    BRAĆE RADIĆ
    1. IVAN VRDOLJAK
    2. IVAN VRKIĆ
    3. ZORAN VINKOVIĆ
    4. STJEPAN ČURAJ
    5. ŽANA GAMOŠ
    6. IVAN BEGOVIĆ
    7. SRETEN BALJAK
    8. NENAD PERIĆ
    9. TANJA PAUN
    10. ANKICA MANDIĆ
    11. BOSILJKO ZDILAR
    12. MARIN BABIĆ
    13. GORAN ĐANIĆ
    14. DINKO BURIĆ

    12. HRVATSKA STRANKA REDA – HSR
    1. ZORAN KOMARIĆ
    2. IVANA GREIF
    3. DRAGAN STOJANOVIĆ
    4. ANA DUGA
    5. ŽELJKO ŠPAN
    6. RADMILA ŠANDOR
    7. ROMAN JURLINA
    8. SILVANO STARČIĆ
    9. ANKICA DUGA
    10. JOSIP HORVAT
    11. JELENA STOJANOVIĆ
    12. MARKO SABO
    13. ANA MARIJA VAŠTAG
    14. ZLATKO PINTARIĆ

    13. NARODNA STRANKA – REFORMISTI – REFORMISTI
    1. SLAĐAN STANUŠIĆ
    2. VESNA GANTNER
    3. ZORAN KLEMEN
    4. KATICA VRBEŠIĆ
    5. IVANA BOROVEC
    6. MIRNA HORVAT
    7. RANKO GANTNER
    8. VINKO PAŽIN
    9. VLADIMIR HOLI
    10. ZDRAVKO HUDLER
    11. MLADEN HUZJAK
    12. MAJA PINTARIĆ
    13. TOMISLAV HAJDUK
    14. ANAMARIJA-MILENA KRPETA

    14. SNAGA SLAVONIJE I BARANJE – Snaga SiB
    1. VLADIMIR ŠIŠLJAGIĆ
    2. IRENA MIKIĆ BREZINA
    3. ZVJEZDANA TUMA-PAVLOV
    4. IVICA TOMAŠIČEVIĆ
    5. DINO TIJARDOVIĆ
    6. FRIDA MIKIĆ
    7. ROBERT SMJEŠKA
    8. MIRJANA MIŠKOVIĆ
    9. ANDRIJA POZDEROVIĆ
    10. ZVONKO PLAVČIĆ
    11. HRVOJE LUKAČEVIĆ
    12. ŽELJKO FRANJIĆ
    13. MIRJANA MASLIĆ
    14. RUŽICA GRIGIĆ

    15. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
    HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
    HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
    SNAGA – STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA – SNAGA
    GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ – GLAS
    ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS
    PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ – PGS
    1. SABINA GLASOVAC
    2. DOMAGOJ HAJDUKOVIĆ
    3. ROMANA NIKOLIĆ
    4. MATE VUKUŠIĆ
    5. TOMISLAV ŽAGAR
    6. ANA-MARIJA PETIN
    7. ENISA KIFER
    8. EMICA TIVANOVAC
    9. DRAGAN JOVANIĆ
    10. DARIJA KRZNARIĆ
    11. BORIS PILIŽOTA
    12. BRUNO ZORIĆ
    13. JOSIP MATKOV
    14. SAMIR HAJ BARAKAT

    16. STRANKA HRVATSKI VIDIK – SHV
    1. KRISTINA BITE
    2. STJEPAN AČ
    3. MELITA KRČELIĆ
    4. STJEPAN EFINGER
    5. TOMISLAV KRČELIĆ
    6. ZLATKO ERNJEŠ
    7. JASMINA HMELINA
    8. MIRNA BAKIJA
    9. MLADEN BAKIJA
    10. BRANKA NESTIĆ
    11. ANNA MANTOVANI
    12. STJEPAN MRAVLINČIĆ
    13. DOMAGOJ ERNJEŠ
    14. ANTONIO ERNJEŠ

    17. ŽIVI ZID
    PROMIJENIMO HRVATSKU – PH
    HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – STJEPAN RADIĆ – HSS
    – SR
    STRANKA IVANA PERNARA – SIP
    HRVATSKA STRANKA SVIH ČAKAVACA KAJKAVACA I
    ŠTOKAVACA – HSSČKŠ
    ZAGORSKA STRANKA ZA ZAGREB – ZSZ
    NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA – NLSP
    1. JURICA JUKIĆ
    2. STANIŠA ŽARKOVIĆ
    3. SLAVEN HORVAT
    4. ZDRAVKO PODGAJAC
    5. MIROSLAV JOCKOV
    6. ĐURĐICA ANTUNOVIĆ
    7. GEORG GRUBIĆ
    8. VANDA JOSIĆ
    9. MARKO MAČAK
    10. LIDIJA DUJMOVIĆ
    11. SNJEŽANA ĐERFI
    12. JASMINKA BEŠIROVIĆ
    13. MARICA BABIĆ
    14. ĐEMAL BRATIĆ

    1 komentar

    1. Pingback: PARLAMENTARNI IZBORI: Sve izborne liste i kandidati u IV. izbornoj jedinici

    Komentirajte

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

    Blog