Friend Links

• Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Nova pobjeda đakovačkih kraljica

U sinoćnoj utakmici u Vinkovcima, odbojkašice OK Đakovo svladale su istoimenog protivnika rezultatom 3-1. Đakovčanke su loše otvorile utakmicu i izgubile 1. set, a nakon toga kada su popravile servis i prijem servisa, stvari su došle na svoje i odličnom igrom osvajaju sva tri naredna seta i kući nose sva tri boda. Nakon dva, kola nalaze se na prvom mjestu s maksimalnim brojem bodova –  šest. Već u srijedu, u šesnaestini finala kupa Hrvatske, naše odbojkašice odigrat će od 17,30 sati utakmicu protiv dvostrukog osvajača kupa i ponajboljom ekipom Hrvatske Vukovarom meč za plasman u osminu finala. Pozivamo sve ljubitelje sporta da dođu podržati đakovačke kraljice, da ostvare još jedan podvig, jer nemamo priliku tako često gledati najbolje timove Hrvatske u našem Đakovu. Svi na tribine gradske dvorane, u srijedu u 17,30, ulaz slobodan!