U Umagu je u tijeku završnica kadetskog prvenstva Hrvatske za rukometašice. Jučer su Đakovčanke igrale dvije utakmice, prvu su dobili protiv Dalmatinke rezultatom 18:11, a u drugom susretu su doživjele poraz od Lokomotive 15:7.
Danas u podne igraju za treće mjesto.