Friend Links

• Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Ivana Raguž osvojila srebro

Jučer je u Đurđevcu održan karate turnir na kojem je sudjelovalo 318 karataša i karatašica iz 28 klubova iz Hrvatske i Slovenije, a među njima i 7 članica i članova Karate kluba Đakovo.
    Najuspješnija je bila Ivana Raguž koja je nakon tri pobjede u finalnom nastupu poražena te je zauzela drugo mjesto i osvojila srebrenu medalju. Od ostalih, najbliži medalji bio je Zvonimir Perošević koji je tijesno izgubio u repasažnoj borbi za treće mjesto. Ekipu je na natjecanje vodio trener Ivan Stoić Charlie, a na turniru je sudio i član K.K.Đakovo Marin Mandarić.
    Ovo je najmlađim natjecateljima Karate kluba Đakovo bila zadnja provjera uoči turnira Zlatni dukat Slavonije, koji se 9.studenoga održava u Đakovu,a na kojem se najujspješniji već tradicionalno bore za posebnu nagradu – zlatni dukat.