Friend Links

  • Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Rekordnih 501 natjecatelj!

    TRADICIONALNA ĐAKVOAČKA ULIČNA UTRKA

    Rekordnih 501 natjecatelj

    Povodom obilježavanja Dana grada Đakova 10.05.2013. godine pod pokroviteljstvom Grada Đakova, u organizaciji Atletskog kluba „SLA-ANTE PERIĆ“, održana je ulična utrka u kojoj je sudjelovao rekordan broj natjecatelja – čak njih 501, četiri više nego prošle godine.

    Na programu je bilo 12 utrka u kojima su nastupili učenici đakovačkih osnovnih i srednjih škola.

     

    REZULTATI PRVIH PET NATJECATELJA

    1-2 razred osnovnih škola djevojčice 300 m

    1. MIRNA   JAKŠIĆ,   J. A. ĆOLNIĆA

    2. CARMEN PRANJKOVIĆ,  J. A. ĆOLNIĆA

    3. NIKOLINA RAGUŽ,   V.NAZOR

    4. ANA MARIČIĆ,  I.G. KOVAČIĆA

    5. IVONA DILBER,  J. A. ĆOLNIĆA

    1-2 razred osnovnih škola dječaci  300

    1. MARIJAN DUVNJAK,   I. G. KOVAČIĆA

    2. ANTONIO PERIĆ,  I. G. KOVAČIĆA

    3. MATKO GRBEŠA,  I. G. KOVAČIĆA

    4. DAVID ZRINUŠIĆ  I. G. KOVAČIĆA

    5. PATRIK KOLAR V. NAZOR

    3-4 razred osnovnih škola djevojčice  400 m

    1. PATRICIJA SPAJIĆ ,  I. G. KOVAČIĆA

    2. ANAMARIJA LONČARIĆ  I.G.  KOVAČIĆA

    3. TARA MATIJAŠEVIĆ,  I. G. KOVAČIĆA

    4. ZARA ŠIMIĆ V. NAZOR

    5. MATEA JACEK  I.G. KOVAČIĆA

    3-4 razred osnovnih škola dječaci  400 m

    1. KARLO LJULJ,  V. NAZOR

    2. JOSIP GAŠPAREVIĆ,  I. G. KOVAČIĆA

    3. BARTOL ILAKOVAC,  J. A. ĆOLNIĆA

    4. DAVID ŠIMIČEVIĆ,  I. G. KOVAČIĆA

    5. PETAR TOTIĆ J. A. ĆOLNIĆA

    5-6 razred osnovnih škola djevojčice 500 m

    1. LAURA MAŠIĆ,  V. NAZOR

    2. MONIKA FILIPOVIĆ,  I. G. KOVAČIĆA

    3. VALERIJA JACEK,  I. G. KOVAČIĆA

    4. IVANA GOLUŽA,  J. A. ĆOLNIĆA

    5. KATARINA URSIĆ,  V. NAZOR

    5-6 razred osnovnih škola dječaci  500 m

    1. HRVOJE DRAGIĆ,  J. A. ĆOLNIĆA

    2. JOSIP MITROVIĆ,  V. NAZOR

    3. TOMISLAV BLIZNAC,  I. G. KOVAČIĆA

    4. ANTE MILOŠ,  I. G. KOVAČIĆA

    5. STJEPAN VARDIĆ, SELCI ĐAKOVAČKI

    7-8 razred osnovnih škola djevojčice 1000 m

    1. LUCIJA BELJAN,  J. A.ĆOLNIĆA

    2. MARIA ČEŠNIK , V. NAZOR

    3. ANA BARIŠIĆ,  V. NAZOR

    4. STELA GAL,  V. NAZOR

    5. MARIA LUKIĆ,  V. NAZOR

    7-8 razred osnovnih škola dječaci  1000 m

    1. IVAN  PERKOVIĆ,  V. NAZOR

    2. KRISTIJAN VLADOVIĆ,  V. NAZOR

    3. MARKO PERAN,  V. NAZOR

    4. DOMAGOJ ŠUTALO,  V. NAZOR

    5. TONI DUVNJAK, V. NAZOR

    SREDNJE ŠKOLE

    1-2 razred srednje škole juniorke  1000 m

    1. VALENTINA  ŠLEGL,  EKONOMSKA  ŠKOLA BRAĆE RADIĆA

    2. IVANA ZIRN,  GIMNAZIJA A. G. MATOŠA

    3. LEONARDA JAGODIĆ, GIMNAZIJA  A. G. MATOŠA

    4. NIKOLINA IVKIĆ   GRAĐEVINSKA I GEODETSKA  ŠKOLA OSIJEK

    5. MARIJA PENAVA, GIMNAZIJA  A. G. MATOŠA

    1-2 razred srednje škole juniori  1000 m

    1. MISLAV  MUNJIZA,  GIMNAZIJA  A.AG.A MATOŠA

    2. DAMIR  TOPOLOVEC,  GIMNAZIJA  A. G. MATOŠA

    3. NIKOLA ANDRIĆ, STRUKOVNA  ŠKOLA ANTUNA HORVATA

    4. RENATO JANKOVIĆ, EKONOMSKA  ŠKOLA BRAĆE RADIĆA

    5. HRVOJE  PERKOVIĆ, STRUKOVNA  ŠKOLA ANTUNA  HORVATA

    3-4 razred srednje škole juniorke  1000 m

    1. MARIJANA ŠTENGL, GIMNAZIJA  A.G. MATOŠA

    2. IVA  MIHALJ,  EKONOMSKA  ŠKOLA BRAĆE RADIĆA

    3. MATEA  TOPIĆ, GIMNAZIJA  A. G. MATOŠA

    4. SARA  BOGDANOVIĆ, GIMNAZIJA  A. G. MATOŠA

    5. MATEA  KELAVA, GIMNAZIJA  A. G.  MATOŠA

    3-4razred srednje škole juniori   1000 m

    1. MIHAEL  ŠLEGL, STRUKOVNA  ŠKOLA ANTUNA HORVATA

    2. DOMINIK  NIKOLIĆ, EKONOMSKA  ŠKOLA BRAĆE RADIĆA

    3. IVAN CAR, STRUKOVNA   ŠKOLA ANTUNA HORVATA

    4. MATIJA PETRIĆUŠIĆ, EKONOMSKA ŠKOLA  BRAĆE RADIĆA

    5. MARKO  BLAŽEVIĆ, STRUKOVNA  ŠKOLA ANTUNA HORVATA

    Komentirajte

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

    Blog