• Borko potopio Bedem!

TREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA ISTOK

9. KOLO

BEDEM (IVANKOVO) – ĐAKOVO CROATIA 0:3 (0:1)

Bez većeg imperativa nogometaši Đakovo Croatije otputovali su u Ivankovo i kući se vratili s punim plijenom. Tijekom cijeloga susreta domaćin je imao terensku inicijativu, a Đakovčani su čekalo svoju priliku iz kontranapada. Prva uspješna akcija donijela je i vodstvo: u 36. minuti mladi Domagoj Ivić pobjegao je svojim čuvarima i zabio za vodstvo 1:0. U nastavku susreta gledali smo isti scenarij: Ivankovčani napadaju,m a gosti zabijaju iz kontri. Dvije prilike najbolji igrač susreta Goran Borko pretvorio je u visoko vodstvo 3:0 i velika tri boda koja Đakovo Croatiju dovodi u gornji dom trećeligaškoga Istoka.

Goran Borko – strijelac dva gola u Ivankovcu

Đakovo Croatia nastupio je u sastavu: Begović, Novoselić, Beljan (86. Klemen), Iletić, Ivanušec, Mezeji, Bešlić (66. Stipanović), Borko, Nikolić, Grgačević, Ivić (89. Lulić). Trener: Zoran Penava.

* * * * *

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA VINKOVCI – OSIJEK

10. KOLO

TORPEDO – FEŠK (FERIČANCI) 4:1(1:1)

U Kuševac je došao posljednji FEŠK pa su nogometaši Torpeda već unaprijed upisali pobjedu. Iako su golom Vračevića poveli u 17., gosti su bolju igru okrunili izjednačenjem u 42. minuti. „Jezikova juha“ trenera Tota očito je dala rezultata, tako da je u drugom poluvremenu igrao drugačiji Torpedo. Tri gola za samo 24 minute bila su dovoljna da Kuševčani upišu planirane bodove. Dva puta se u listu strijelaca upisao Grgić, a jednom Pitlović.

Torpedo je igrao u sastavu: Vinković, Čamber, Ivanda, Bošković, Gavran (58. Marković), Vračević (69. Ognjenović), Pitlović, Tančik, Grgić, Cebić (83. Juriša), Đelagić. Trener: Igor Tot

METALAC – ZRINSKI (JURJEVAC) 2:0

Nogometaši Zrinskoga utakmicu u Osijeku odigrali su u četvrtak i upisali novi poraz.

* * * * * *

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

9. KOLO

MLADOST (Đ. SATNICA) – BSK TERMIA 1:1 (0:0)

Protiv neugodne momčadi iz Bizovca Satničani su osvojili bod. Gosti su u 87. minuti poveli 1:0, a domaći su bod spasili u sudačkoj nadoknadi.

* * * * *

DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

Najviše su uživali gledatelji u Strizivojni i Viškovcima gdje je na obje utakmice ukupno palo čak 20 golova. Viškovčani su iskoristili domaći poraz Josipovčana i s 25 bodova zasjeli na vrh tablice.