Friend Links

  • Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Đakovačkim grapplerima 4 zlata i 2 bronce

    U Ernestinovu održan grappling turnir za djecu, početnike, školarce, kadete i juniore…

    Pod pokroviteljstvom Policijske uprave Osječko-baranjske, Odsjeka za prevenciju, u Ernestinovu je u nedjelju 7. kolovoza održan regionalni grappling turnir.

    S obzirom na godišnje odmore i školski raspust, turnir je ipak uspio okupiti mnoštvo natjecatelja iz Ernestinova, Donjeg Miholjca, Osijeka, Virovitice, Preloga i Đakova.

    Đakovački grappleri turnir su odradili vrlo dobro i u Đakovo se vratili sa 6 odličja. Tako su bez poraza zlato u kadetskoj konkurenciji osvojili Adriana Vuković u kategoriji do 50 kg, Hrvoje Cicvarić u kategoriji do 60 kg, David Zovko u kategoriji do 70 kg i Denny Vuković u konkurenciji juniora, kategorija do 80 kg.

    Brončane medalje osvojili su Tomislav Bunoza u konkurenciji kadeta do 70 kg i Josip Tomljenović u konkurenciji juniora, kategorija do 80 kg.

    Za najuspješniji klub proglašen je Jiu-Jitsu klub Ernestinovo, za najbolju natjecateljicu Sara Skok iz Jiu-Jitsu kluba Donji Miholjac, dok je za najboljeg borca turnira proglašen Denny Vuković iz Đakova.

    Komentirajte

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

    Blog