Friend Links

  • Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Seniori prvi, juniori drugi

    PLIVANJE

     Seniori prvi, juniori drugi

    URijeci je od 15 do 17. travnja održan „B“ kriterijski miting, na kojem je nastupalo 220 plivača iz 10 klubova. Za plivački klub Đakovo nastupilo je 10 plivača i jedna plivačica: Ivan Barišić, Stjepan Barišić, Marko Patrun, Ivan Franjić, Nikola Radočaj, Tin Takač, Luka Franjić, Borna Patrun, Marino Slaninka, Stjepan Car i Doris Nikolić – Kovačić. Osvojeno je ukupno 55 medalja, dva pehara za ekipni plasman i četiri pehara za pojedinačne najvrjednije rezultate.

    Plivači PK Đakova u općoj kategoriji osvojili su pehar za prvo mjesto ekipno, dok su juniori osvojili pehar za drugo ekipno mjesto. Stjepan Barišić proglašen je za najuspješnijeg plivača natjecanja sa osvojenih 11 medalja, te je osvojio pehar za najvrjedniji rezultat u općoj kategoriji, Tin Takač osvojio je pehar za najvrjedniji rezultat u kategoriji juniora, a Borna Patrun pehar za najvrjedniji rezultat u kategoriji kadeta.

    Medalje su osvojili :

                                   Doris Nikolić – Kovačić:                               2. mjesto na 50 m leptir

                                   (opća kategorija)

                                   Ivan Barišić:                                      1. mjesto na 50 m slobodno

                                   Opća kategorija                                              3. mjesto na 100 m slobodno i 50 leptir

    1. mjesto u štafeti 4 x 50 m slobodno, 4×50 mješovito i 4×100 slobodno

    Stjepan Barišić:                                               1. mjesto na 50 m prsno, 100 prsno, 200 prsno, 100 mješovito, 50 leptir

    Opća kategorija                                              2. mjesto na 100 m leptir

    3. mjesto na 50 i 100 m leđno

    1. mjesto u štafeti 4 x 50 m slobodno, 4×50 mješovito, 4×100 slobodno

    Ivan Franjić:                                                      1. mjesto u štafeti 4 x 50 m slobodno, 4×50 mješovito, 4×100 slobodno

                                   Opća kategorija                                             

                                    Luka Franjić:                                     3. mjesto na 200 m prsno, 50 i 100 prsno

                                   junior                                                  2. mjesto u štafeti 4 x 50 m slobodno

                                                                                                  1. mjesto u štafeti 4 x 50 m mješovito

                                                                                                  2. mjesto u štafeti 4 x 100 m slobodno

    Borna Patrun:                                   1. mjesto na 50 m slobodno, 100 i 200 leđno

                                   Kadet                                                   2. mjesto na 50 m leptir, 50 leđno

                                                                                                  3. mjesto na 100 m slobodno, 100 mješovito

    2. mjesto u štafeti 4 x 50 m slobodno, 4x 100 slobodno

                                                                                                  1. mjesto u štafeti 4 x 50 m mješovito

    Marko Patrun:                                  2. mjesto na 50 m slobodno i leđno

    Opća kategorija                                              1. mjesto u štafeti 4 x 50 m slobodno

                                                                                                  1. mjesto u štafeti 4 x 50 m mješovito

                                                                   1. mjesto u štafeti 4 x 100 m slobodno                

                                   Nikola Radočaj:                                               3. mjesto na 100 m leptir

                                   Junior                                                  2. mjesto u štafeti 4 x 50 m slobodno

                                                                                                  1. mjesto u štafeti 4 x 50 m mješovito

                                                                                                  2. mjesto u štafeti 4 x 100 m slobodno                

                                   Tin Takač:                                           1. mjesto na 50 m slobodno, leptir i prsno, 100 prsno

                                   Junior                                                  2. mjesto na 100 m mješovito i slobodno

                                                                                                  2. mjesto u štafeti 4 x 50 m slobodno

                                                                                                  1. mjesto u štafeti 4 x 50 m mješovito

                                                                                                  2. mjesto u štafeti 4 x 100 m slobodno

    Komentirajte

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

    Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

    Blog