U petak je u Srednjoj školi Isidora Kršnjavoga Našice održan LiDraNo 2019. – smotra stvaralaštva na području literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog izraza na kojoj je sudjelovalo stotinjak učenika i mentora iz srednjih škola Osječko-baranjske županije. Stručna su povjerenstva na okruglim stolovima obrazložila koji su radovi predloženi za prosudbu državnim povjerenstvima smotre LiDraNo 2019, a među predloženima je i list Srednje strukovne škole Zlatovez 21, kojem je urednica učenica Morena Vučković, mentorica Maja Vonić, a grafički urednik Miroslav Pavleković.
Zlatovez 21 ima i prilog Srednjovjekovni stol Đakova i Đakovštine koji je uredila Henrieta Matković.
Iz Srednje strukovne škole stiže i vijest da je Matej Švraka pobjednik Međužupanijskog natjecanja učenika-stolara u Virovitici.
Matej je učenik trećeg razreda i pobjedom u Virovitici plasirao se na državnu završnicu 27.-28. ožujka u Zagrebu. Mentor učeniku je Josip Huđek.