Friend Links

  • Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Rezultati mladih tehničara

    Županijsko natjecanje mladih tehničara održano je u petak 4.ožujka 2022. u OŠ Jagoda Truhelka u Osijeku.

    Zbog epidemioloških uvjeta broj učenika na natjecanju je opao i ove godine pozvano je 112 učenika na županijsku razinu, od toga iz Đakova i okolice je 26 učenika. Unatoč epidemiji Đakovčani i dalje osvajaju odlične rezultate, ocjenjuje Sanja Vidović, članica Županijskog povjerenstva.

    MAKETARSTVO I MODELARSTVO (5. razred)

    4. mjesto Jana Vidović, mentor Damir Ereš, OŠ Ivan Goran Kovačić, Đakovo

    5. mjesto Petra Ćurić, mentor Sanja Vidović, OŠ Vladimir Nazor, Đakovo

    GRADITELJSTVO (6. razred)

    2. MJESTO David Krivošić, mentor Vesna Stuhli, OŠ Josipa Antuna Ćolnića, Đakovo

    4. mjesto Lena Lubar, mentor Sanja Vidović, OŠ Vladimir Nazor, Đakovo

    6. mjesto Matej Drlić, mentor Emilija Prgomet, OŠ Gorjani

    OBRADA MATERIJALA (7. razred)

    1. mjesto Marko Lovričić, mentor Emilija Prgomet, OŠ Gorjani

    3. mjesto Filip Grubeša, mentor Sanja Vidović, OŠ Vladimir Nazor, Đakovo

    4. mjesto Antonio Tilli, mentor Tomislav Vukadin, OŠ Budrovci

    5. mjesto Nika Vujnović, mentor Damir Ereš, OŠ Ivan Goran Kovačić, Đakovo

    6. mjesto Karlo Kocijančić, mentor Sanja Vidović, OŠ Vladimir Nazor, Đakovo

    STROJARSKE KONSTRUKCIJE (7. razred)

    1. mjesto Gabrijel Miholjek, mentor Sanja Vidović, OŠ Vladimir Nazor, Đakovo
    2. mjesto Emanuel Kaleb Kolarik, mentor Sanja Vidović,

    OŠ Vladimir Nazor, Đakovo

     

    1. mjesto Zvonimir Pilipović, mentor Damir Ereš, OŠ Ivan Goran Kovačić, Đakovo
    ELEKTROTEHNIKA

    (8. razred)

    1. mjesto Ariana Miholjek, mentor Sanja Vidović, OŠ Vladimir Nazor,

    Đakovo

    5. mjesto Emma Krenek, mentor Sanja Vidović, OŠ Vladimir Nazor,

    Đakovo

    6.mjesto Niko Parić, mentor Stipo Brkić, OŠ Đakovački Selci

    FOTOGRAFIJA

    8.mjesto Marta Bašić, mentor Viktorija Vranešić, OŠ Ivana Tišova Viškovci

    9.mjesto Lucija Stažić, mentor Emilija Prgomet, OŠ Gorjani

    MODELARSTVO UPORABNIH TEHNIČKIH TVOREVINA

    3. mjesto Domagoj Posavčević, mentor Sanja Vidović, OŠ Vladimir Nazor, Đakovo

    RADIOKOMUNIKACIJE

    1. mjesto Matej Marićak, mentor Sanja Vidović, OŠ Vladimir Nazor, Đakovo

    Tekst i foto: S.V.

    omentara

    Komentirajte

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

    Blog