Friend Links

 • Cheap NFL Jerseys
 • China Wholesale Jerseys Online
 • Odbojkašice osvojile zlato u Splitu

  Nakon najuspješnije sezone u svojoj povijesti, đakovačke odbojkašice, kako doznajemo od Zvonimira Božića, ljeto su provele radno te su se prijavile na Sportske igre mladih čija je završnica održana u Splitu proteklog vikenda. Pozivnicu za finalnu završnicu Sportskih igara djevojke su izborile u Požegi na kvalifikacijskom turniru gdje su pobijedile ekipe Nove Gradiške (2-1) i Požegu (2-0).

  Na završnome turniru u Splitu Đakovčanke su na putu do zlata svladale tri ekipe. Prvo su pobijedile Varaždin rezultatom 2-0, zatim su u polufinalu bile bolje od Splićanki istim rezultatom, a u finalu su uvjerljivom igrom savladale ŽOK Osijek također rezultatom 2-0 čime su na najbolji način promovirale naš klub i naš grad.

  Na turniru odbojke u pijesku, članice našega kluba Zdenka Babić i Anela Gajić osvojile su brončano odličje.

  Komentirajte

  Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

  Blog