Friend Links

• Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Riječani odnijeli pobjedu uz sjajan otpor Đakovčana

Odličan otpor pružila je jučer ekipa Đakovo Croatije vodećoj momčadi HNL-a Rijeci, no ipak iskusniji i spremniji gosti slavili su 3:0. Đakovčani su se sjajno držali na terenu cijelo prvo poluvrijeme, a prvi gol primili su tek u nadoknadi,  pa je rezultat prvog dijela bio tek 1:0. Drugi gol Đakovo Croatija primila je u 51. a treći u 57. minuti. Strijelci za Riječane bili su Gorgon, Črnic i Gavranović.

Đakovo Croatia : Gavljak, Novoselić, Križanović, Mišić (od 17′ Kovačić), Milardović (od 62′ Delić), Galičić, Nikolić, Bogdanović, Kerovec, Šimičić (od 62′ Grbeša), Stipanović

Rijeka: Sluga, Čanađija, Zuta, Matei (od 64′ Ajayi), Črnic, Mitrović, Gorgon (od 56′ Gavranović), Šofranac, Mišić, Bradarić (od 55′ Ristovski), Handžić