Friend Links

• Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Trener Martić o trećem porazu svojih igrača: “Pritisak je sve veći”

Rukometaši Đakova zabilježili su i treći poraz u nastavku prvenstva. Protiv Virovitice odigrali su 25:32, poluvrijeme 10:12.
    Komentirajući treći poraz svoje ekipe trener Perica Martić podsjetio je da je još uoči početka prvenstva upozorio da će biti puno problema jer ekipu čine mladi igrači te da je puno igrača napustilo klub.
    “Ekipa igra vrlo promjenjljivo, prvu utakmicu smo odigrali dobro, a druge dvije dosta lošije, odnosno nismo odigrali ono što se očekivalo, osobito ovu protiv Virovitice koja je objektivno protivnik kojega smo mogli pobijediti. Što će biti dalje ja ne znam, ali uglavnom nastavljamo raditi dalje”, izjavio je Martić uz napomenu da očekuje i dalje probleme, ali i uz ocjenu da ekipa može i puno više od ovoga što je dosad pokazala. Dodaje da je pritisak sve veći jer dosad nije ostvarena niti jedna pobjeda.
    Rješava li tu situaciju smjena trenera i koliko je ona izvjesna, pitali smo trenera Martića.

Od Nove godine iz kluba je otišla jedna kompletna postava igrača, podsjeća trener Martić.