Friend Links

• Cheap NFL Jerseys
  • China Wholesale Jerseys Online
  • Pongračić i Galičić odveli Đakovčane do pobjede

Već poslije 15 minuta igre pitanje pobjednika bilo je riješeno. U četvrtoj minuti nakon prekrasnog centaršuta ponajboljeg igrača na terenu Pongračića glavom je zabio Galičić, a na 2:0 Đakovčani odlaze u 15. minuti autogolom Božića. Jedinu pravu priliku za smanjenje vodstva imali su Požežani u 26. minuti kada je glavom iz blizine pucao Jakešević, međutim sjajnom refleksnom reakcijom Gavljak je loptu prebacio preko grede. U nastavku igre Slavonija je terenski premoćnija, ali domaćin je uspješno odolijevao svim njihovim napadima. U posljednjoj minuti susreta na asistenciju Pongračića Bogdanović je bio u odličnoj prilici povisiti vodstvo, no njegov je udarac završio visoko preko praznog gola.

18. KOLO 3. HNL – Istok

HNK ĐAKOVO CROATIA 2 (2)

NK SLAVONIJA 0 (0)

ĐAKOVO- Stadion Đakovo. Gledatelja: 200. Sudac: Denis Sušac (Novi Mikanovci) – 7.

Strijelac: 1:0 Galičić (4),2:0 Božić –ag(15).

Žuti kartoni: Galičić, Mišić, Kerovec (HNK Đakovo Croatia), Božić, Ja. Neruda(Slavonija).

ĐAKOVO CROATIA: Gavljak 7,5, Mišić 7, Bosak 7, Milardović 7, Galičić 7,5(od 73. Novoselić 7), Matković 7(od 80. Oliveira-), Kolak 7, Kerovec 6,5, Bogdanović 6,5, Pongračić 7,5, Dominković 6,5(od 89. Kepić -).

SLAVONIJA: Rezo 6, Pavelić 6 (od 65. Karačić 6), Ja. Neruda 6, Jo. Neruda 6(od 75. Smojvir 6) Majstorović 6,5, Bekavac 6, Boban 6, Jakešević 6,5, (od 88. Grbeš-), Soldo 6, Podobnik 6,5, Božić 6.

IGRAČ UTAKMICE: Mihael Pongračić (ĐAKOVO CROATIA).

Tekst i foto: Željko Kovač